O nás

Jsme odborná firma v oboru plastů s tradicí od roku 1995. V naší nabídce najdete široký sortiment plastových produktů -plastové desky, plastové tyče, plastové profily, svářecí dráty, obráběné dílce a hotové výrobky z plastů pro průmysl, reklamu, stavebnictví, dům, hobby a zahradu.

Naše silná pozice na trhu je podpořena širokým portfoliem kvalitních a cenově dostupných výrobků, vysoce kvalifikovaným a přátelským personálem, rozsáhlým výrobně-obchodním zázemím na ploše více než 10 000 m2 a výhodnou logistickou polohou v samém středu České republiky, 15 km od dálnice D1.

Naše aktivity na trhu ve Slovenské republice jsou realizovány prostřednictvím dceřiné firmy AK Plast Slovakia s.r.o. se sídlem v Bratislavě. Mimo ČR a SR exportujeme naše výrobky do mnoha dalších evropských zemí (např. Rakousko, Německo, Dánsko, Rumunsko, Bulharsko, Ukrajina, Rusko atd.).

Kromě typizovaných výrobků Vám dokážeme pružně a výhodně nabídnout nejrůznější malosériovou a zakázkovou výrobu plastových desek v rozměrech dle Vašeho požadavku, různých svařovaných a obráběných dílů a výrobků, jako např. strojní součástky, lišty, záchytné vaničky, poklopy a nádrže či jímky na vodu i chemikálie či designové výrobky z plastů. Veškeré plastové desky a tyče z naší nabídky dokážeme opracovat dle Vašeho požadavku přesným formátováním, svařováním, ohýbáním, lepením, vrtáním, CNC obráběním, laserovým vypalováním a dalšími technologiemi.

Máme zájem o vytváření dlouhodobých, vzájemně výhodných obchodních vztahů s našimi partnery na základě pravidel férové spolupráce a respektování oboustranné otevřenosti a slušnosti.  Veškeré naše aktivity provádíme s péčí řádného hospodáře, vytvořené hodnoty reinvestujeme do dalšího rozvoje naší společnosti ku prospěchu našich odběratelů.   Při naší činnosti klademe ohled na dodržování příslušných právních norem, společenské odpovědnosti a ochranu životního prostředí.

Naše práce nás baví a rozumíme jí.  Již od samého začátku našeho fungování nás provází nadšení pro věc, pružnost, ochota dělat svoji práci kvalitně a s plným nasazením a hlavně schopnost neustále být nablízku našim odběratelům a naslouchat všem jejich přáním, podnětům a požadavkům. Podle hesla templářských rytířů „In servitute alteris liberi sumus“ (Ve službě druhým jsme svobodni) nám tak služba pro Vás stále přináší radost a každodenní potěšení!

Věříme, že i Vy budete s našimi výrobky a službami spokojeni a budete se k nám rádi a často vracet!


Rychlý kontakt

K dispozici jsme Vám
Po - Pá / 07:00 - 15:30 h

602 387 649


Další kontakty


Proč AK Plast ?

 • A
  = aktivní přístup
 • K
  = kvalitní produkty
 • P
  = profesionalita
 • L
  = loajalita
 • A
  = ambice a rozvoj
 • S
  = spokojený zákazník
 • T
  = transparentní partner
Více informací


You might be interestedAK plast

Pivovarska 709
584 01 Ledec nad Sazavou
Czech Republic