Naše služby

Naše činnost se neomezuje pouze na prodej výrobků, ale je spojena s širokou škálou doprovodných zákaznických služeb.

Dodávky a prodej plastových materiálů

Potřebujete plastové desky, tyče, profily, svářecí dráty, svářecí techniku na plasty či jiné plastové výrobky? Uspokojíme v tomto směru požadavky velkoodběratelů i maloodběratelů. Trvale držíme skladem více než 100 000 kg plastových polotovarů z více než 40 typů plastových materiálů. V sortimentu máme materiály pro téměř jakoukoliv Vaši aplikaci.
Garantujeme Vám vysokou kvalitu výrobků i doprovodných služeb, vstřícnost, individuální přístup a příznivé ceny.

Technické poradenství v oboru plastů

Nevíte si rady s výběrem vhodného typu plastu pro Vaši aplikaci? Máte problém s identifikací Vámi používaného plastu? Nejste spokojeni s vlastnostmi používaného plastu? Obraťte se na naše technické specialisty, kteří Vám rádi, rychle a bezplatně pomohou odbornou radou! Naši odborní pracovníci jsou dokonale proškoleni a mají více než 20 leté zkušenosti v oboru plastů, jejich zpracování a aplikačních možností. Přenechte své starosti špičkovým profesionálům!

Doprava zboží po celém území ČR

Nemáte vhodný dopravní prostředek nebo čas na vyzvednutí objednaného zboží v našem centrálním skladu v Ledči nad Sázavou? Za maximálně výhodné ceny Vám zajistíme doručení Vašeho zboží přímo do Vašeho podniku či provozovny kdekoliv na území ČR i v zahraničí. Disponujeme vlastní zásilkovou službou a vlastním vozovým parkem v rozsahu od malých dodávkových vozidel až po velké kamiony. V oblasti kusových zásilek spolupracujeme s renomovanými a spolehlivými expresními přepravními společnostmi. Díky našim rozsáhlým skladovým zásobám tak můžete obdržet objednané zboží ve většině případů již do druhého dne od objednání!

Přesné formátování a dodávky
přířezů na míru

Nevyhovují Vám standardní rozměry dodávaných plastových desek, tyčí a profilů? Potřebujete objednanou plastovou desku naformátovat na menší rozměry, pásy, lišty, kostky, hranoly či malé destičky? Potřebujete přesné přířezy na míru? Rádi Vám upravíme rozměry dle Vašeho požadavku pomocí přesného formátování. K dispozici máme celou řadu moderních a profesionálních formátovacích pil, např. vertikální velkoformátové pily, kotoučové a pásové pily či ruční okružní pily.  Stroje jsou obsluhovány zkušenými pracovníky, kteří Vám zaručí dodávku přířezů s minimálními tolerancemi a maximální přesností řezu.

Natavování formátů a stáčení válců

Jsou Vám standardní formáty desek příliš malé? Potřebujete plastové desky stočit do válce jako potrubní díl či plášť válcové nádrže? Disponujeme profesionálním svářecím stolem renomované německé značky HSK s pracovní šířkou 2 m, na kterém jsme schopni uspokojit převážnou většinu Vašich požadavků. Používaná vyspělá technologie tzv. sváření na tupo garantuje pevnost sváru až 100% pevnosti základního materiálu!

Zakázková výroba hotových dílců
a výrobků z plastů

Potřebujte z našich plastových polotovarů vyrobit hotový dílec či jiný výrobek? U nás není problém! Jsme specializováni na kusovou a malosériovou výrobu nejrůznějších obráběných , ohýbaných, svařovaných či lepených hotových dílců a výrobků (strojní součástky, kluzné lišty a vedení, dorazy, záchytné vaničky, nádrže, jímky, designové výrobky atd.). Vše pro Vás vyrobíme rychle a v prvotřídní kvalitě za pomoci nejmodernějších technologií CNC obrábění, ohýbání, frézování, soustružení, vrtání, odhraňování, horkovzdušného a extruzního svařování či lepení.

Leštění hran deskových materiálů

Požadujete perfektní optickou kvalitu hran deskových přířezů či frézovaných dílců a výrobků?
Nabízíme Vám možnost zaleštění rovných obvodových vnějších hran strojní diamantovou leštičkou a to až do tloušťky materiálu 30 mm! Výsledkem je lesklá, opticky naprosto prvotřídní hrana, které nelze běžným obráběním dosáhnout. Obzvlášť vhodné pro transparentní materiály!

Montáže výplní zábradlí, teras
a plotů z WPC

Máte zájem o výplně zábradlí a balkónů z plastů? Chcete si realizovat bezúdržbovou terasu a oplocení z materiálu dřevoplast (WPC)? Nejste si jisti, zda zvládnete montáž či na ni nemáte čas?
Obraťte se na nás! Naši odborně vyškolení montážní pracovníci Vám zajistí profesionální montáž těchto námi dodávaných výrobků. Pracujeme rychle, efektivně, kvalitně, čistě. Námi předané dílo Vám bude spolehlivě a bezproblémově sloužit po dlouhou dobu.

Rychlý nákup přes e-shop

Vyžadujete okamžitý přehled, širokou a kvalitní nabídku a časovou nezávislost? Pro zajištění Vašeho maximálního pohodlí a komfortu při výběru a nákupu vybraného sortimentu jsme pro Vás zřídili dva specializované odborné  e-shopy, ve kterých můžete srovnávat, vybírat a nakupovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu:
www.pristrojenaplasty.cz – odborný e-shop se svářecí technikou na plasty a plachty pro podnikatele i koncové spotřebitele.
www.azplasty.cz – odborný e-shop s plastovými výrobky pro stavbu, dům a zahradu pro maloodběratele a koncové spotřebitele.


Rychlý kontakt

K dispozici jsme Vám
Po - Pá / 07:00 - 15:30 h

602 387 649


Další kontakty


Proč AK Plast ?

 • A
  = aktivní přístup
 • K
  = kvalitní produkty
 • P
  = profesionalita
 • L
  = loajalita
 • A
  = ambice a rozvoj
 • S
  = spokojený zákazník
 • T
  = transparentní partner
Více informací


You might be interestedAK plast

Pivovarska 709
584 01 Ledec nad Sazavou
Czech Republic