17. 09. 2015 - Nové extrudéry ze sortimentu HSK jsou v prodeji

Renomovaný výrobce přístrojů pro svařování plastů, firma HSK, přináší na český trh inovovanou řadu extrudérů, které mají opravdu co nabídnout!

Staré typy extrudérů střední třídy končí

S ohledem na průběžné inovativní vylepšování svých výrobků se firma HSK rozhodla ukončit výrobu extrudérů střední třídy  HSK 23 RSX a HSK 30 RSX a nahradit je  inovovanými typy HSK 22 RSX a HSK 28 RSX. Mohlo by se zdát, že nižší číslo v typu označení by mohlo znamenat menší výkon oproti končícím typům, to však není pravdou. Oba typy jsou výkonově srovnatelné s předchozími a nabízí i mnoho nového.

Extrudéry typu RSX

Řada RSX již před časem nahradila řadu DE, která používala starší typ dmychadel a začala používat nová výkonnější dmychadla. Tato výkonná dmychadla využívají nové typy extrudérů v řadě RSX i nadále, naprostou novinkou jsou však pohony EIBENSTOCK. S novým typem kvalitních německých pohonů přichází i změna barvy. Nové pohony poznáte od předchozích na první pohled jednoduše už tím, že mají černou barvu.

Extrudéry typu DATA

Absolutní novinkou a špičkou v sortimentu HSK jsou však extrudéry nesoucí označení DATA. Firma HSK takto začala označovat extrudéry, které jsou vybaveny novou funkcí záznamu dat na SD kartu. Poznávacím znamením je třetí displej na ovládací jednotce. Funkce záznamu dat nabízí digitální záznam svářecí teploty, teploty okolí, otáček motoru a svářecího času na SD kartu. Dále je k dispozici možnost vlastního předprogramování dat pro různé materiály a samozřejmostí je i zobrazení svářecích protokolů a diagramů z SD karty v PC, jednoduše pomocí programu Excel. Extrudéry DATA umožňují však ještě víc, vkládání personifikovaných SD karet pro každého svářeče, který s přístrojem pracuje. Každý svářeč tedy může mít svou vlastní SD kartu.

Výkonové řady extrudérů DATA

U extrudérů s označením DATA je možné vybírat z celkem čtyř typů výkonových řad a to s výtlakem taveniny od 2,3 až do 6,0 kg/h. Celá inovovaná řada RSX je tedy nově k mání i ve verzi DATA. Novinkou je také to, že doposud nejvýkonnější extrudér od HSK, typ HSK 60 DE, končí a bude k dispozici pouze jako HSK 60 RSX DATA, takže opět v nové a lepší formě.

Závěrem je tedy možné konstatovat, že firma HSK opravdu nezklamala a je vidět, že se snaží své přístroje neustále zdokonalovat a zároveň i rozšiřovat své výrobní portfólio. Zkrátka a dobře HSK patří i nadále ke špičce ve svém oboru a právem se tak může řadit mezi ty výrobce, jejichž výrobky jsou určeny opravdovým profesionálům.

Pro více informací o nových extrudérech HSK navštivte náš e-shop nebo nás kontaktujte.

Nakupujte již nyní na www.pristrojenaplasty.czRychlý kontakt

K dispozici jsme Vám
Po - Pá / 07:00 - 15:30 h

602 387 649


Další kontakty


Proč AK Plast ?

 • A
  = aktivní přístup
 • K
  = kvalitní produkty
 • P
  = profesionalita
 • L
  = loajalita
 • A
  = ambice a rozvoj
 • S
  = spokojený zákazník
 • T
  = transparentní partner
Více informací


You might be interestedAK plast

Pivovarska 709
584 01 Ledec nad Sazavou
Czech Republic